Jakie cukierki są znane niemal na całym świecie? Jakaś podpowiedź? Są malutkie, okrągłe, z chrupiącą skorupką, a w środku skrywające pyszne czekoladowe wnętrze. Już z pewnością nikt nie ma wątpliwości. Są to oczywiście lentilki.

Te małe słodkie cukiereczki są z nami już od dawna. Od kilku pokoleń cieszą podniebienia dzieci ale również dorosłych.

Obecnie cukiereczki te stały się również idealnym nośnikiem reklamy. Czy ta tak małym produkcie da się w ogóle coś nadrukować? Oczywiście że tak. Specjalizuje się w tym firma Słodkie upominki. Ma ona duże doświadczenie w nadrukach reklamowych na lentilkach i jako pierwsza w Polsce rozpoczęła produkcję personalizowanych, czekoladowych lentilek. Zastosowana przez tą firmę technologia powoduje, że obecnie nadruk na tak małym produkcie nie sprawia problemu. Jest to produkt unikatowy w skali całego rynku słodyczy reklamowych.

Cukierki występują w szerokiej gamie kolorystycznej . Mogą mieć różnorodne ciekawe opakowania. Niezapomniany smak czekolady sprawia, że jedzenie tych maleńkich cukiereczków, jest wielką przyjemnością.

Nadruk wykonywany jest całkowicie bezpiecznym oraz jadalnym nadrukiem w technologii FPT Food Print Technology. Lentilki z nadrukiem prezentują się bardzo efektownie. Nadruk jest w pełni czytelny jak również wyraźny. Zastosowana technologia daje możliwość czytelnego odwzorowania znaku graficznego bądź dowolnego tekstu nawet na obu stronach czekoladowych lentilek. Uzyskana jakość porównywalna jest do nadruku stempla.

Czekoladowe lentilki znane również jako czekoladki z nadrukiem mogą mieć bardzo ciekawe opakowania. Może to być cube, czyli kostka pełna słodkości. Metalowa mała puszka zmieści się nawet do kieszeni spodni czy kurtki. Lentilki Brand Me mogą być również pakowane w blistry przypominające te na tabletki. Jest to bardzo wygodna forma przechowywania cukiereczków, bardzo higieniczna, gdyż każdy lentilek zapakowany jest w oddzielną kieszoneczkę, oraz ponadto ta forma opakowania jest bardzo ciekawa i interesująca.

Cukiereczki te mogą być również zapakowane w pudełko zamknięte albo wsuwkę bez okienka również wsuwkę z okienkiem w środku. Są również opakowania typu wsuwka z okienkiem z boku.

Malutkie opakowanie lentilków Sweet Bag zmieści się nawet w malutkiej damskiej torebeczce.

Czekoladki z nadrukiem są idealnym dodatkiem, prezentem dla klientów na targach, prezentacjach, ale również jako po prostu dodatek do kawy dla klientów. Można je wręczyć w prezencie kontrahentowi, czy rozdawać na promocji firmy.

Firma Słodkie Upominki oferuje najlepszej jakości cukiereczki-lentilki, które oprócz tego, że poprawią humor swoim pysznym smakiem, to również będą świetną formą reklamy i promocji firmy.

To jak wyglądają te czekoladki z nadrukiem można zobaczyć na stronie http://www.slodkieupominki.pl/katalog/slodycze-reklamowe/czekoladki-reklamowe/brand-me-czekoladowe-lentilki-z-nadrukiem/. Znajdziemy tam dostępne opakowania, dostępne kolory oraz przykładowe nadruki. Można zobaczyć jak prezentują się cukierki w poszczególnych opakowaniach.

czekoladki