Słuchajcie czas stanąc oko w oko z elektroniką. Nie ma już wyjścia, nie da się bez tej wiedzy prawie nic ciekawe kupić dla informatyka lub fana nowej technologii dlatego dzisiaj w pierwszej kolejności powiem wam co nie co o tabletach.

Po pierwsze tablet kupić można w prawie każdej cenie, ale należy pamiętać, że jeżeli kupujemy coś co kosztuje mniej jak 400 złotych po prostu nie ma co liczyć, że będzie to świetnie działać. Po drugie dużo zależy od firmy, ale jeszcze więcej od wieku tabletu. Przykładowo jeżeli tablet taki został wypuszczony na rynek dwa lata temu pewnie nie będzie demonem prędkości, ale za to będzie dość trwały o ile kupimy markowy model.

Jeżeli Twój chłopak lubi sobie pograć to nie zapomnij kupić tabletu z systemem operacyjnym android, taki prezent będzie o wiele lepszy niż jeżeli miła być mu kupić tablet z systemem Windows czy innym. Dodatkowo nie można zapomnieć o tym, że bądź co bądź, ale nie wolno kupować produktów apple. Chłopakowi pewnie te produkty nie kojarzą się najlepiej, nawet ja uważam, że to sprzęt dla lal.. a nie dla normalnej kobiety.

A system operacyjny?

Kolejna rzecz o której warto pamiętać to taka, aby nie kupować tabletów o przekątnej mniejszej jak 9 cali. Są to urządzenia, które po prostu nie prezentują się najlepiej. Są bo są i chwała im za to, a głównie za mobilność, ale ani filmu na nim nie obejrzy ani nie pogra wygodnie. Słuchajcie tyle ode mnie. Podobno każdy tablet z androidem ma te same aplikacje więc tutaj pisać bez końca nie ma po co. Zapraszam was do komentowania poniżej jeżeli macie coś ciekawego do powiedzenia mówcie śmiało